Ambasadoři

Longines spolupracuje s řadou známých osobností, se kterými sdílí své hodnoty. Mezi ambasadory značky se řadí například herečka Kate Winslet, britský herec Regé-Jean Page, světová lyžařka Mikaela Shiffrin či jezdkyně Jane Richard.

Kate Winslet

KATE WINSLET

Společnost Longines je pyšná na to, že mezi své Ambasadory Elegance může od roku 2010 zařadit i britskou herečku Kate Winslet. Její vzorová herecká kariéra, která je založená na velmi náročných a umělecky tvárných rolích, je ověnčená výraznými úspěchy v podobě ceny Oscara a dvou Zlatých Glóbů v roce 2009, ceny Emmy Award v roce 2011 a ceny Zlatý Glóbus v roce 2012. Má dvě děti, žije ve Velké Británii.

Regé-Jean Page

REGÉ-JEAN PAGE

Mnoha fanouškům po celém světě se tento britský herec poprvé představil v seriálu Bridgerton jako charismatický Simon Bassett, vévoda z Hastingsu, ale resumé tohoto mladého herce bylo pozoruhodné dávno předtím. Pro Longines je Regé-Jean Page ztělesněním smyslu pro styl a eleganci, který se objeví jen párkrát za generaci, a jako takový nanovo definuje pánskou eleganci a vyrovnanost. Podle všeho je teprve na počátku opravdu hvězdné kariéry, ačkoli už nyní dosáhl hodně. Page sklízí úspěchy kromě filmů i na divadelním jevišti. Etabloval se jako impozantní kulturní osobnost a byl poctěn i tím, že se objevil na seznamu TIME 100 Next 2021, což je roční seznam jednotlivců, kteří už teď tvoří budoucnost svého oboru a definují další generaci.

Mikaela Shiffrin

MIKAELA SHIFFRIN

Americká talentovaná lyžařka Mikaela Shiffrin, kterou můžeme zařadit mezi světovou špičku v alpském lyžování, je ambasadorkou Longines od roku 2014. Mikaela lyžuje už od svých tří let. Již ve svých patnácti letech v březnu 2011 ve Špindlerově Mlýně se zúčastnila světového poháru, na kterém zcela zazářila. Od této doby je mezi ženskými lyžařkami na špičce a vyhrává ve slalomu i v obřím slalomu na světových pohárech, světových mistroství a na olympijských hrách. Tří roky za sebou, v roce 2012 – 2015, také vyhrála ve světovém šampionátu. Po MS 2013 a ZOH 2014 vyhrála již třetí slalom za sebou ve vrcholné soutěži, stala se tak nejmladší obhájkyní mistryně světa.

Jane Richard

JANE RICHARD

Jane Richard, vášnivá a vytrvalá jezdkyně ze Švýcarska, reprezentuje eleganci Longines od roku 2003. Jane se narodila do rodiny, která na jezdecký svět nebyla nijak napojená, takže na koni začala jezdit až jako teenagerka. Její vášeň a pozitivní přístup nakonec přesvědčily její rodiče, aby jí koupili prvního koně, který dostal jméno Flamenco. Mladá jezdkyně rychle prokázala své schopnosti v této disciplíně. Prvního vítězství Jane dosáhla v pouhých patnácti letech, a to na dostizích Swiss Final Trophy v Kerzersi (Švýcarsko) v roce 1998. Od tohoto vítězství se trvale umisťuje mezi deseti nejlepšími jezdci ve své kategorii a je možné ji zahlédnout i v Praze na PlayOffs, kterých se pravidelně účastní.

Suzy Bae

SUZY BAE

Suzy debutovala v roce 2010 se svou K-popovou skupinou Miss A. Od té doby zásadně ovlivňuje populární kulturu díky rolím v televizi i na filmovém plátně, za které obdržela řadu ocenění. Její jméno se pojí se špičkovými módními domy, hvězdnou hudební kariérou a filantropií. Elegance a vášeň, kterou projevuje ve všech aspektech své kariéry, se naprosto shodují s představou Longines. Talentovaná herečka a hudebnice z Jižní Koreje je dokonalým ztělesněním hodnot této značky.

Géraldine Fasnacht

Géraldine Fasnacht

Švýcarská snowboardistka ve volné jízdě, base jump skokanka, pilotka a průkopnice ve wingsuit si vybudovala kariéru a životní styl díky některým z nejobtížnějších horských výzev, z nichž mnohé vzdorují možné gravitaci. A to vše zvládá s ženskostí a elegancí, která ji provázela od Alp až po Antarktidu. Skutečná průkopnice přirovnává svou vášeň spíše k umění než k extrémním sportům. Nedobývá přírodu – její vášeň se mísí s harmonií největších zemských vrcholů a údolí. Géraldine Fasnacht přináší nový vítr do světa Longines a zároveň sdílí hodnoty značky – vášeň, preciznost a silné švýcarské kořeny.