Edice Longines Spirit Pioneer

Ke kolekci Longines Spirit se přidává nový titanový chronograf Grade 5 určený pro nejoblíbenější prodejny značky. Tento lehký model byl představen na černém syntetickém řemínku s neonově zeleným švem, který ladí s ručkami na matně černém číselníku s arabskými číslicemi pokrytými materiálem Super-LumiNova® pro optimální čitelnost. Titanové pouzdro o průměru 42 mm skrývá exkluzivní automatický strojek s certifikátem COSC (L688.4) s křemíkovým vláskem. Zadní pouzdro je gravírované slovy „PIONEER EDITION“.

edice s duchem průkopníků

Okrouhlé titanové pouzdro o průměru 42 mm se šesti šrouby a šroubovací korunkou je zdobeno speciálním gravírováním „PIONEER EDITION“. Safírové sklíčko je ošetřeno vícevrstvou antireflexní ochranou na obou stranách, čímž je zabezpečena optimální čitelnost a pohodlí.

Součástí chronografu je středová 60vteřinová ručka, 30minutový subčíselník na 3. hodině a 12hodinový subčíselník na 6. hodině. Kalibr L688.4 se silikonovým vláskem obsahuje 13 a půl linií, 27 drahých kamenů a vydává 28 800 vibrací za hodinu. Díky své přesnosti obdržel certifikát COSC a nabízí rezervu chodu až 66 hodin. Jako na všechny hodinky Longines s těmito atributy se i na ně vztahuje pětiletá záruka.

 

Kontrast elegance a adrenalinu

Na matně černém číselníku vynikají arabské číslice a ručky z titanového PVD, na kterých je aplikován materiál Super-LumiNova®. Sportovní vzhled, který tvoří kombinace titanu s neonově zelenými akcenty, je vhodný jak k adrenalinovým aktivitám, tak i na denní nošení business casual ve městě a v kanceláři.

Hodinky z edice Longines Spirit Pioneer (reference L3.829.1.53.2) jsou vodotěsné do hloubky 100 metrů. Řemínek je z černé syntetické látky. Doplňuje jej titanová spona a výměnný systém řemínku. S černou barvou náramku elegantně kontrastuje výrazný zelený šev a sceluje tak urbanistický design modelu.

 

vintage design s moderními akcenty

Edice Longines Spirit Pioneer tak nabízí stylové hodinky s nádechem retra, které se vymykají klasické kolekci. Neonové akcenty, které jsou ozvěnou moderního věku, oživují původní vintage design titanového chronografu. Tento pánský model zosobňuje odvahu a jedinečnou pozici opravdového průkopníka.